Movies
Ratings
418
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Burn After ReadingRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.5
The PiperRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
21Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 2.0