Titles you rated
Kamome DinerRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
My Sister's KeeperRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 2.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 0.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0