Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
New TrialRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5