Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
ExamRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 0.5
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.5
The FortressRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 2.0
Never to LoseRated ★ 2.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 4.0
Odd ThomasRated ★ 2.5
CarsRated ★ 0.5