Titles you rated
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 5.0