Titles you rated
ClickRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0