Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- School 2Rated ★ 3.0
- School Season 1Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5