Movies
Ratings
17
A Cinderella StoryRated ★ 5.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
You Are My PetRated ★ 5.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 4.5