Series
Ratings
172
The Fairly OddParentsRated ★ 4.5
Codename: Kids Next DoorRated ★ 2.5
Noonas Over FlowersRated ★ 4.0- 짱구는 못말려 1Rated ★ 5.0
- Powerpuff Girls ZRated ★ 3.0
- 내 친구 우비소년 1Rated ★ 3.0
- We Are PreCureRated ★ 4.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.0
Heaven & EarthRated ★ 2.0- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 2.5
I'll Give You the Stars and the MoonRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 4.0
Hidden Singer Season 2Rated ★ 2.5
Hidden SingerRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0- 와라! 편의점Rated ★ 2.5
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 5.0
My Dear CatRated ★ 3.5