Movies
Ratings
65
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5