Titles you rated
- Nice to Not Meet YouRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 2.0- 태풍상사Rated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 1.0
Super FamilyRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
Divorce InsuranceRated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 2.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.5