Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Reacher Season 3Rated ★ 4.0
The FableRated ★ 5.0
High Potential Season 1Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.5
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Love ScoutRated ★ 3.5
Secret LevelRated ★ 4.0
Doctor OdysseyRated ★ 2.0
Fallout Season 1Rated ★ 5.0
Trigun StampedeRated ★ 3.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 2.0
Terminator ZeroRated ★ 1.5
The TyrantRated ★ 3.5