Movies
Ratings
178
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 5.0
Ted 2Rated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 2.5
FriendRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 2.0