Series
Ratings
24
First LoveRated ★ 4.0
Marvel's The DefendersRated ★ 4.5
A Murderous Affair in Horizon TowerRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 2.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The PacificRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 2.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0- Gourmet Road Season 2Rated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 2.0
LostRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0