Movies
Ratings
136
SoulRated ★ 5.0
WildRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
SnowdenRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
First ManRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 3.5