Series
Ratings
51
Golden TimeRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.5
Good DoctorRated ★ 1.0
PunchRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 4.0