Movies
Ratings
535
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Wizard of the KremlinRated ★ 3.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The FallRated ★ 3.5
The Ugly DucklingRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Lights in the DuskRated ★ 3.0