Movies
Ratings
182
CinderellaRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 2.5
Becoming JaneRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
ItRated ★ 4.0