Movies
Ratings
210
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5