Series
Ratings
43
Missing NineRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 0.5
Children of NobodyRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 0.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 5.0