Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
SonatineRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
It's a Summer Film!Rated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Leningrad Cowboys Go AmericaRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 3.0
Boogie NightsRated ★ 4.5
MagnoliaRated ★ 4.5
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 1.5
Raging BullRated ★ 4.5
Late SpringRated ★ 4.5
Tokyo StoryRated ★ 4.5