Movies
Ratings
178
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 5.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0