Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.0
School 2013Rated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 2.5