Titles you rated
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0