Titles you rated
Dancing Queens on The RoadRated ★ 1.5
Fresh off the SeaRated ★ 2.5- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 2.5
- 알쓸별잡: 지중해Rated ★ 3.5
The K2Rated ★ 2.0
Just an ExcuseRated ★ 3.0
EncounterRated ★ 2.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
Record of YouthRated ★ 1.5
The CrownRated ★ 4.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.0
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.0- 떡의 나라Rated ★ 3.5
Birthcare CenterRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 3.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 5.0