Titles you rated
The GuiltyRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Creed IIRated ★ 4.5
CreedRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
42Rated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Green ZoneRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0