Titles you rated
CoralineRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0
Mission to MarsRated ★ 4.0
GoosebumpsRated ★ 4.5
The SignalRated ★ 5.0
TomorrowlandRated ★ 5.0
PixelsRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
DivergentRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 5.0