Titles you rated
MicrohabitatRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
April StoryRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5