Movies
Ratings
194
Intimate StrangersRated ★ 4.5- Big SleepRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
BraveRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 2.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
PushRated ★ 2.5