Titles you rated
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
PolarRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5