Movies
Ratings
36
ChloeRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 4.5
FriendRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 2.5
Murder, Take OneRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.0