Series
Ratings
161
MotherRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
VIPRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 0.5
ChernobylRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
The RebelRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 2.5
Years and YearsRated ★ 4.0