Movies
Ratings
36
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.5