Titles you rated
Into the StormRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.5
ChawRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 4.5
The ScentRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 4.0