Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 5.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.5
Jang Hee BinRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.5
Golden BrideRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The Great WivesRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0