Titles you rated
The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-SecRated ★ 3.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
Song of the SeaRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.0
PapillonRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 2.5
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.0
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 3.0
Eden of the East Movie I: The King of EdenRated ★ 3.0- The WindowRated ★ 2.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 3.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.5
From Up on Poppy HillRated ★ 3.5
9Rated ★ 4.5
Mulan IIRated ★ 3.0