Titles you rated
- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 3.5
SangdoRated ★ 3.5- The Path to GloryRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
God's QuizRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 1.5
A Love To KillRated ★ 2.0
GourmetRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 0.5
God's QuizRated ★ 4.0