Movies
Ratings
243
SingRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
FrankRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0