Titles you rated
Bird BoxRated ★ 1.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.0
Time to HuntRated ★ 2.0
The UnfairRated ★ 1.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.0
ContagionRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
CircleRated ★ 1.0
My Little Baby, JayaRated ★ 2.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Gantz:ORated ★ 2.5
BelieverRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5