Titles you rated
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
IRISRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.0