Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
It BoyRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5
Seducing Mr. PerfectRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Love ForecastRated ★ 2.5
General's Son IIRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.0
RayRated ★ 4.0