Movies
Ratings
31
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
SecretRated ★ 1.5
The Truman ShowRated ★ 1.5
UpRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 1.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 1.5
The Quiet FamilyRated ★ 1.5
Dead Poets SocietyRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 1.0
Good Will HuntingRated ★ 2.5