Movies
Ratings
245
Anna KareninaRated ★ 5.0
KundunRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 2.5
OnceRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
The IslandRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 2.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 4.0