Movies
Ratings
132
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 1.5
GlassesRated ★ 3.0
Bunny DropRated ★ 3.0
MommyRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
CashbackRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
He Was CoolRated ★ 0.5
Marriage BlueRated ★ 2.0
NanaRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 0.5
I Give My First Love to YouRated ★ 1.5
Hana and AliceRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 4.0