Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 2.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
NowhereRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 2.0