Series
Ratings
94
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
SirensRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
MaidRated ★ 3.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5