Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0