Series
Ratings
34
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Queen's FlowerRated ★ 1.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
PastaRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0