Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0