Movies
Ratings
1034
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 4.0
Æon FluxRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 3.5
SignsRated ★ 4.0